Kurtuluş Evden Eve Nakliyat

Kurtuluş evden eve nakliyat şirketi arayıp eşyalarınızı taşıyacaksanız; firmamızı tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Eşya taşımacılığını gelenek haline getiren Kurtuluş nakliyat ile sorunsuz taşıma hizmetini yakalayın! 

Beyoğlu evden eve nakliye ile geçmişte yaşadığınız bütün sıkıntılı nakliye hizmetlerine son vermeye ne dersiniz? Her alanda kurumsallaşan firmamız sizlere Kurtuluş’da eşya taşıma, depolama, ofis nakliyesi ve daha bir çok konuda yardım etmektedir. Yapmanız gereken işlem çok basit. Bir tuşlama ile bizlerden randevu talebinde bulunup, eşyalarınızı taşıyacağınız konusunda bildirimde bulunun, bırakın gerisini taşımayı yapan ekibimiz halletsin. 

Kurtuluş nakliyat neler yapar? Taşıma talebini yanıtlayan personelimiz, Taşınacağınız tarihi gün, ay ve saat olarak kayıt altına alır. Zamanı geldiğinde sizlere personel ve nakliye aracı göndererek eşyalarınızın taşınmasına yardım eder.  

Eşya paketleme faslı ilk yapılan aşamadır. Bu aşamada eşyalarınız titiz bir şekilde paketlenir. Yaklaşık bir kaç saat süren bu işlemin ardından özel olarak tasarlanmış evden eve nakliyat araçlarımız sayesinde yeni taşınacağınız adrese eşyalar yüklendikten sonra hareket edilir. 

Yeni evinizde durum aynı vaziyette devam eder. Eşyalarınız alındığı gibi yerlerine yerleştirilir. Montesi yapılacak eşyaların kurulumu yapılır. Elbise dolapları kurulduktan sonra elbiseler kırışmayacak şekilde yerine asılır. Mutfak eşyalarınız toplanan personel tarafından kolilerden çıkartılıp raflara yerleştirilir. Daha sonra kalan diğer işlemler yapılır. Beyaz eşyalarınızın tesisatı sağlanır. 

En son işlem olarak paketlenen eşyaların paketleri sökülüp, yerlerine verdiğiniz talimatlar doğrultusunda yerleştirilir. İşte kısa bir Kurtuluş nakliye aşaması bu şekilde gerçekleşir. Bir günde evinizdeki eşyaların sökülüp, paketlenmesi ve ardından yeni evde kurulumunun yapılması tamamen bu aşamalardan geçer.  

Kurtuluş nakliyat firmaları arasında en iyi nakliyat fiyatlarını firmamızdan alabilirsiniz. Yeni yılda yeni kampanyalardan haberdar olmak için firmamızı sosyal medyada takip edin.