Parça Eşya Nakliyat

Değerli İstanbul’lular, parça eşya nakliyat ile evden eve taşımacılık işlemleriniz, iş yeri, ofis taşımacılığı, kurumların taşınması, depolama gibi işlemleriniz için firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz.  

Uygun fiyatlarımız, sigortalı taşımacılık işlemlerimiz, kendinden emin ve işini bilen personelimiz, özenli ve titiz hizmetimiz ile sektörde ileri bir firmayız. İşlemlerimizde özenli ve müşteri memnuniyetini ön plandan  tutan hizmetlerimiz yanında, fiyat çizgimizin ekonomik olması yönünden de son derece özellikli olduğumuzu düşünüyoruz. Merkezi İstanbul’da bulunan firmamız, ülkemizin her yerinde nakliye işlemleri yapabilmektedir.

Evden eve taşımacılık kapsamında, az eşyalı parsiyel taşımacılıktan, büyük çaplı ve çok odalı ev eşyalarının taşınmasına kadar kapasitemiz bulunmaktadır. Yüksek katlardan alma ya da taşıma için de asansörlü araçlarımız mevcuttur. Parça eşya taşıma konusunda da firmamıza güvenebilirsiniz. Para kasalarınız, antika eşyalarınız, cam gibi kırılacak malzemelerden eşyalarınız, mobilyalar, elektronik eşyalar ve dayanıklı beyaz eşyalar gibi sayısız parça eşya taşıyabiliriz. Taşımalarımızın sigortalı olduğunu ekleyelim.

Ekibimiz, eğitim almış, hangi eşyanın nasıl taşınacağını bilen personelden oluşmaktadır. Beyoğlu nakliyat ve diğer nakliye işlemlerimizde, her zaman özenli çalışmalarımızla sizinleyiz. Ambalajlama konusunda, eşyaların hasar almayacak şekilde, cinsine göre sarılması bizden sorulur. Kutulama, saklama koşullarının ayarlanması, depolara eklenmesi, battaniyelerle sarılması işlemlerinde firmamız bir numaradır. Araçlarımız ise, sarsıntılara dayanıklı, kapasiteli, gerekli eşyalar için klima sistemi olan şekilde donanımlıdır. Mutlaka taşımacılık ihtiyaçlarınızda firmamızla iletişime geçiniz.